Sewis psprices.com alternatywą dla listy zakupów w PS Store

Czekacie na obniżkę ceny jakiegoś tytułu w PS Store? Koniec z nieprzespanymi nocami sprawdzając ceny!

Od niecałego miesiąca gram w gry zakupione cyfrowo. Nie wstydzę się tego. Mówię o tym głośno. Skłamałbym jednak gdybym powiedział, że przyszło mi to łatwo. Ceną jaką płacę za uruchomienie tytułu posiadającego jedynie ściągalną formę jest konieczność produkcji własnych opakowań. Takich. Nie osądzajcie mnie. Każdy ma swoje zboczenia, ok?!

Wracając do tematu. Skoro już zacząłem traktować cyfrową dystrybucję normalnie, to podobnie do wydań pudełkowych, zacząłem szukać okazji do kupna tytułów mnie interesujących. Mam ustawione powiadomienia dla ulubionych wyszukiwań na allegro i innych portalach, ale jak ogarnąć PS Store. Tutaj do gry wchodzi strona psprices.

Strona służy do śledzenie cen gier w sklepie online PlayStation (i innych). Po zalogowaniu się na stronie np. poprzez konto FB lub Twitch mamy możliwość śledzenia gier i to tutaj znajduje się powód dla którego chciałem Wam pokazać stronę. Na ekranie konkretnego tytuły mamy opcję dodania gry do śledzonych, aby dostawać powiadomienia mailowe po zmianie ceny. Nieco niżej znajduje się wykres, prezentujący jak na osi czasu zmieniała się cena produkcji – użyteczne jeśli chcemy wiedzieć jaki jest trend cenowy tytułu lub czy obniżka ceny to faktycznie “okazja”. Ze strony gry mamy również możliwość przejścia od razu do sklepu PSN, podejrzenie ocen na metacritic lub “polajkowaniu” tytułu, aby strona na podstawie naszych preferencji, potrafiła polecać nam produkcje w promocji.

Używam strony od kilku tygodni i dzięki niej zakupiłem Strike Vector EX (PS4) za 21zł, czy Hotline Miami 2 (PS4) + Bastion (PS4) w bardzo atrakcyjnych cenach. Jasne, zawsze możecie czekać na zbiorowy news na jednym z wielu portali, komunikujących zestaw obniżek na dany okres, ale jeśli czekacie na przecenę jakiegoś konkretu z PS Store, to moim zdaniem strona sprawdzi się znakomicie.

3 myśli na temat “Sewis psprices.com alternatywą dla listy zakupów w PS Store

  1. mozna tez sprawdzic na „linii czasu ceny” kiedy dokladnie byly obnizki danej gry, a ze terminy sie co roku powtarzaja (2 terminy w roku) to wiadomo kiedy dokladnie mozna sie spodziewac kolejnej obnizki danego tytulu 🙂

    Polubione przez 1 osoba

    1. Prawda. Jednak, kto by to tam śledził, a powiadomienie na maila zawsze mile zaskoczy ^^ Natomiast, jako informacja na pewno się ta „linia czasu” przydaje.

      Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.