Wygrzebane z sieci – Marzec 2020

Comiesięczne zestawienie interesujących, intrygujących i fascynujących materiałów o tematyce gier, jakie udało mi się pochłonąć i polecam dalej.

Sytuacja na świecie prawdopodobnie jeszcze przez dłuższy czas nie wróci do normalności. Odbija się to na twórcach materiałów w przeróżny sposób. Jedni dodają więcej w swoich kanałach, a inni otwarcie mówią, że liczą na wsparcie Patreona lub komunikują zmiany w ich pracy – np. dokumenty ekipy noclip będą do odwołania wstrzymane. Pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za wsztstkich i życzyć zdrowia.

Natomiast co do zestawienia, to – jak zwykle – mamy mix ciekawostek oraz materiałów bardziej warsztatowych. Mark Brown zabrał się za moje ukochane skradanki. Razbutan przygląda się bohaterom, kompanom i wrogom, których nie da się nie lubić. Dowiemy się o kolejnych przestrogach ze świata indie oraz z bliska zobaczymy pracę producenta w Japonii. Miłego chłonięcia wiedzy! 🧐

Czytanki

Filmiki


Podobał ci się materiał?!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

…aby wesprzeć RaczejKonsolowo w misji szerzenia pasji do gier poprzez niezależny content, w 100% bez bullshitu i na maksa gamingowy!


Możliwość komentowania jest wyłączona.