Hello World!

Takim pozdrowieniem rozpoczyna się każda przygoda programisty z nową technologią i takim wpisem pojawiamy się w sieci – również dla nas jest to nowe wyzwanie, więc „Witaj Świecie!” idealnie wpasowuje się w pierwszy post bloga. Witajcie!

Jesteśmy dwójką(1) zapalonych graczy, których znajomość sięga czasów, gdy na konsolach online grało z dwadzieścia osób w Polsce, a możliwe było to jedynie poprzez montaż specjalnych adapterów na tyle PlayStation 2. Poprzez blog chcemy wyrażać, jak wiele gierki dla nas znaczą. Opinie, recenzje, komentarze rzeczy dziejących się w branży. Nie mamy jeszcze dokładnego planu na całokształt RaczejKonsolowo i prawdopodobnie jeszcze przez dłuższy czas będziemy nad nim pracować, ale do odważnych świat należy, więc „lecimy”. W głowach rodzą nam się różne pomysły, choć jest za wcześnie na ich publikację. Mamy nadzieję, że znajdą się osoby chętne do czytania naszych wypocin, dyskusji w komentarzach i dzielenia się z nami opiniami o blogu(1).

Ponieważ RaczejKonsolowo traktujemy jako formę wyrażania siebie całkowicie dla frajdy, a nie element życia zawodowo-prywatnego, zrobimy wszystko z naszej strony, aby być jak najbardziej regularnymi w publikowaniu kolejnych tekstów. Mamy swoje zawody, domy, rodziny i gaming traktujemy w 100% jako pasję. Liczymy zatem, że wybaczycie ewentualne przestoje i wrócicie, gdy już coś nowego się na blogu pojawi. Nie ukrywamy również, że zarówno ja, jak i neo_angin jesteśmy bardzo związani emocjonalnie z jedną marką świata konsolowego, jednak myślę, że obaj nie wpisujemy się we utartą definicję fanboya. Zdarza nam się rechotać ze wpadek konkurencji, ale raczej nie dyskryminujemy nikogo za wybór tej czy innej platformy…no chyba, że mobile – to się nie godzi po prostu (żart).

Więcej o nas możecie przeczytać na podstronie O nas (zaskoczenie!), do której macie dostęp poprzez menu główne. Zachęcamy Was również do dawania nam feedbacku poprzez sekcję Kontakt. Za wszelkie komentarze już teraz dziękujemy i zapraszamy już niedługo na pierwsze teksty – jeśli wierzyć plotkom będą to recenzje z PSSite przenoszone w remasterowanej formie.

Zatem do zobaczenia! Wciskamy START!

(1) Aktualizacja 05/09/2019:
– niestety blog jest obecnie prowadzony wyłącznie przeze mnie, a więc jestem: autorem wpisów, sam sobie robię korektę, zajmuję się grafikami itd.
– komentarze pod wpisami zostały wyłączone, a feedback dla bloga można wysyłać za pomocą strony kontaktowej

Obrazek w nagłówku: nailz-dx

9 myśli na temat “Hello World!

  1. Za nami niemalże pierwszy tydzień, ale zdążyłeś, spokojnie. Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego lokum, stąd teksty już gdzie widziane 🙂 Przyszły tydzień powinien przynieść już coś nowego + kolejne przenosiny.

   Polubienie

  1. Dzięki KraZisław. Mam nadzieję, że teksty będą się podobać, nakłonią do sprawdzenia jakiegoś tytułu lub zachęcą do dyskusji ^^

   Polubienie

  1. Start już za nami 😉 Niedługo koniec przenosin w PSSite, więc cokolwiek będzie się pojawiać będzie świeże, chrupiące i cieplutkie jak bułeczki z Lidla o 8 rano ^^

   Polubienie

 1. Wpadłem z ciekawości zobaczyć ^^, będę zaglądał tu od czasu do czasu. Planujecie zamieszczać głównie recenzje czy jakieś luźne teksty, przemyślenia też się będą pojawiać ?

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.