Blog RaczejKonsolowo to projekt dwóch kumpli, którzy cholernie bardzo lubią grać w gry, a potem o nich gadać, pisać czy dyskutować. Któregoś dnia zrodził się pomysł by założyć coś swojego i wylewać opinie, komentarze, oceny i przemyślenia w świat, dla własnej przyjemności i satysfakcji, a jeśli kogoś one zainteresują – tym lepiej. Na wynik właśnie patrzycie.

Dzięki praktycznie zerowemu doświadczeniu w branżunii możecie spodziewać się całkowicie amatorskich tekstów, recenzji gier spod znaku #nikogo, osobistych wywodów oraz prawdopodobnie najbardziej subiektywnych ocen w internecie. Wydaje Wam się, że jeśli gra świętuje 10 rocznicę swojej premiery, nie ma szans na pojawienie się jej recenzji? W RaczejKonsolowo to możliwe. Stare, nowe, zapomniane, pamiętane, indie, AAA, shootery, wyścigi, przygodówki, platformówki, symulatory, bijatyki, RPG zachodnie i te z Japonii – u nas bez limitów, ograniczeń i zahamowań.

Zespół

Germanos
2

 

Na codzień team leader w Future Processing, czyli tej firmie ze Śląska, która jest “polskim Google”. Gdy nie zajmuje się zgłębianiem wiedzy na temat zwinnego ogarniania projektów software’owych, spędza ile się da z konsolą – oczywiście jeśli pozwoli żona.

Z zamiłowania maniak konsol PlayStation. Obecny stan sprawnego sprzętu to szare PS1, grube PS2, białe PS3, profesjonalne PS4 oraz takie zwykłe PSP i PSV. Gardząc cyfrową dystrybucją, skompletował bibliotekę ponad 300 pudełkowych gier i wciąż mu mało. Bez preferencji gatunkowych gra praktycznie we wszystko, poza tymi “chińskimi czytankami”.

Jeśli mieliście pecha, to mogliście go spotkać na PS Site, gdzie zajmował się zrażaniem do siebie użytkowników oraz niszczeniem społeczności.

Uważa Ace Combat 5: Squadron Leader (PS2) za tytuł wszechczasów, The Last of Us (PS3) za przereklamowanego mesjasza i FF VIII > FF VII.

Możecie mnie złapać poprzez

ps2maniak@gmail.com, Twitter, Twitch lub na PSN: GermanosPL

Jaskinia gracza

 


neo_angin
image02

Missing in action!

Na codzien Tester Gier/Oprogramowania w Lionbridge. Przebranżowił się na początku 2016 roku, po 7 latach pracy za kółkiem. Odkrył swoją nową pracę marzeń i rozwija swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Prywatnie maniak na punkcie trzech rzeczy: konsolowego grania, swojego Renault Twingo, a latem muzycznych festiwali. Z racji ograniczonego budżetu musi podejmować ciężkie decyzje na co wydać pieniądze w danym miesiącu.”Fanboy” Playstation, posiadał wszystkie konsole ze stajni Sony przynajmniej raz, aktualnie bez PSXa. Jest tez świetny Game Cube i stary dobry “polski NES” czyli Pegazus.

Znany raczej z wielkiej dziary na plecach, lub oryginalnego samochodu niźli z jakichś osiągnięć. Kojarzony z fanpejdżem GejmingPoPolsku.

Jak wyżej, TLoU bylo bardzo dobrą grą, wybitną, ale spieprzona przez zakończenie. Jego gra wszech czasów nie istnieje, bo kategoryzuje je wedłóg platform i innych kryteriów.

Lubi placki 😉

Możecie mnie złapać poprzez

PSN: neo_angin

Jaskinia gracza – coming soon!