FAQ

O co chodzi z tymi kategoriami?

Jak pewnie zauważyliście, na stronie znajdują się teksty w kilku kategoriach, których raczej nie znajdziecie na innych blogach, a przynajmniej ja się z takowymi nigdzie indziej nie spotkałem – mam nadzieję, że nie robimy plagiatu. Chciałem przedstawić Wam krótko opisy każdej z kategorii.

RecenzjeStandardowe recenzje, jakie możecie spotkać właściwie wszędzie, więc nie ma co specjalnie rozciągać opisu. Jako podkategorię stworzyłem: ‚A dziś zagramy w…’, bo te się wyróżniają, jako teksty o bardzo starych grach z opinią, czy warto w nie dziś zagrać.
RaczejKonsolowoWszystkie sprawy dotyczące bloga.
BlogcastWpisy z kolejnymi odcinkami podcastu.
Podane dalejRzeczy, które znalazłem w sieci i chciałem się z wami nimi podzielić, bo albo są ciekawe, użyteczne lub – po prostu – fajne.
OpinieWszelkie myśli „okołogrowe”, które nie chciały w niej zostać 🙂 i przelałem je na blogi. Ponieważ się powtarzały, wydzieliłem testy zakupionego sprzętu do osobnej podkategorii ‚Sprzęt‚ oraz poradniki jako ‚Poradniki‚.

Wraz z biegiem czasu będę aktualizować spis, abyście wiedzieli czego się spodziewać po kolejnych wpisach z poszczególnych kategorii.

Jaki jest system ocen dla recenzji?

Przez długi czas używałem skali cyfrowej, którą zapożyczyłem jeszcze z czasów, gdy pisałem recenzje, jako użytkownik PSSite. Z kolejnymi recenzjami doszedłem do wniosku, że nie pasują mi cyferki pod tekstami, jako wyznacznik oceny danej gry i zacząłem kombinować, jak to zmienić. Po literkach dotarłem do najbardziej subiektywnych „ocen” – grymasów zadowolenia. Bardziej osobiście się nie da 😀

To nie 10/10. Ani też 5 na 5 gwiazdek. Tym bardziej jakieś 100%. Tytuł zasługujący na S to kandydat do mojego osobistego Hall of Fame. To jedna z tych produkcji, która mocno zapadnie mi w pamięć i będę ją wspominał do końca gamerskich dni. Zadziałała na wszystkie moje receptory – subiektywność poziom HARDCORE.

Świetna gra! Warta każdej ceny. Jeśli kiedykolwiek się nad tym zastanawialiście, to właśnie to jest ten moment, aby sięgnąć do portfela – w tym wypadku NAWET trzeba.

Sporo plusów, kilka minusów, ale generalnie wyszło znacznie lepiej, jak gorzej. Tytuł może nie podbije świata i stanie się mesjaszem gatunku, ale zapewni sporo bardzo przyjemnej zabawy. Jeśli macie okrojony budżet na gry, to może nie na premierę, ale jak tylko spadnie trochę z ceny, warto zagrać

Pewnie są na świecie osoby, czy nisze społeczności, które docenią ten tytuł, aczkolwiek jest wiele innych gier, znacznie bardziej wartych uwagi i czasu niż to. Niewiele tu dobrego, więcej średniego, a nawet słabego. Zagrajcie, ale żeby nie było, że nie ostrzegałem. Może pożyczcie od kogoś raczej?

„Osoby grające wypisują miasta”. Kupa, crap i inne pieszczotliwe określenia pasują jak ulał. Grać tylko jeśli będzie to ostatni tytuł z dostępnych na świecie…a może i wtedy ominąć i zainteresować się…nie wiem…obserwacją sterowców.

Gdzie znajdę hasło do Discorda?

Kanał Discord stworzyłem z myślą o słuchaczach podcastu RaczejKonsolowo, a zatem hasło można wysłuchać w każdym odcinku (zmienia się co odcinek).

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: