Gamecast – EP 3

Ten o gatunkach jak ścianach i łudzących wspomnieniach starych gier (z Badyl)

Gość odcinka: Badyl (Badyl).

Link do ściągnięcia odcinka.

Witajcie serdecznie. Troszkę spóźniony odcinek, ale zapewniam, że warty odsłuchania. Przy mikrofonie towarzyszy mi dziś mój znajomy z gierkowego twittera, Badyl. Wspólnie pogadamy o tytułach, w które ogrywaliśmy ostatnio (m.in. znów będzie o Death Stranding i Apex Legends), a także podyskutujemy sobie nad gatunkami, w które nie potrafimy wejść oraz pięknych wspomnieniach starych tytułów. Liczę na feedback i pomoc w szerzeniu wieści o Gamecastcie (づ ̄ 3 ̄)づ

Link, o których wspominał Badyl:

I. W CO GRALIŚMY?

Germanos:

  1. (00:11:35) God of War – PS4
  2. (00:42:58) Battle Chasers: Nightwar – PS4/X1/Switch/PC

Badyl:

  1. (00:03:13) Apex Legends – PS4/X1/PC
  2. (00:32:59) Death Stranding – PS4

II. WOLNE WNIOSKI

  1. (00:54:26) (Zwędzone innemu podcastowi) Czy jest gatunek lub seria gier, która zawsze wydawały wam się atrakcyjne, ale pomimo chęci wejścia w nie, odbiliście się od nich, jak od ściany?
  2. (01:05:08) (Pimol przez formularz kontaktowy) Czy warto wrócić do starych produkcji, które gdzieś tam z czasem nam się zapomniały , ale w naszych wspomnieniach były zajefajne, czy też pozostawić je w odmętach pamięci , bo zderzenie z teraźniejszością może popsuć wrażenia z przeszłości? Wasze przemyślenia, czy może bardziej Grać gdy tylko wyjdą remastery?

Intro/outro and background music by JFarenheit
Jingle by celestialghost8

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: