Gamecast – EP 1

Ten o Death Stranding i spoilerach (z Bartkiem Michalskim).

Witajcie serdecznie. Przed wami pierwszy odcinek nowego podcastu bloga RaczejKonsolowo. Gamecast będzie prowadzony przeze mnie i w każdym odcinku towarzyszyć mi będzie gość lub goście, jeśli uda się zaciągnąć przed mikrofony więcej osób. Nie szalejemy z formą i każdy z odcinków będzie się składał z części: W CO AKTUALNIE GRAMY?, gdzie rozmawiamy na temat aktualnie ogrywanych tytułów, niezależnie od ich wieku i platformy oraz WOLNE WNIOSKI, czyli miejsce na tematy, newsy, wasze pytania i propozycje dyskusji. Mam nadzieję, że będzie się wam tego dobrze słuchało. Liczę na feedback i pomoc w szerzeniu wieści o Gamecastcie (づ ̄ 3 ̄)づ


Gość odcinka: Bartek Michalski.

W pierwszym odcinku Gamecastu rozmawiam z Bartkiem (DEV ENV, Dostarczaj Wartość), który – poniekąd – zmotywował mnie, aby wrócić z podcastem na RaczejKonsolowo. Dzięki Bartek 😀 Rozmawiamy głównie o najnowszej produkcji Hideo Kojimy i pierwszego dziecka studia Kojima Productions, należącego do tego samego pana – Death Stranding. A w ramach luźniejszej dyskusji poruszymy temat spoilerów. Mam nadzieję, że wybaczycie niedociągnięcia i spadek formy, jednak mocno wypadłem z rytmu podcastowego. Na pewno pierwszy odcinek nie będzie należał do idealnych, więc liczę na komentarze, opinie, podanie dalej i zaangażowanie się w budowanie zawartości kolejnych odcinków przez formularz kontaktowy. Miłego słuchania !

Uwaga! Zapomniałem, że nagrywanie lokalnie (w jednym pomieszczeniu) oraz zdalne online rządzą się swoimi zasadami, m.in. nie wchodzi się komuś w słowa, ponieważ bardzo trudno się to odfiltrowuje,a i tak większość jest nie do wycięcia ze ścieżek – zatem możecie usłyszeć trochę echa w rozmowie.

1. W CO AKTUALNIE GRAMY?

(00:01:40) Death Stranding – PS4 – Germanos, Bartek

2. WOLNE WNIOSKI

(01:08:02) Uwaga spoiler!
Czyli pogadajmy o spoilowaniu komuś gry i spoilerach ogólnie. Czy jest jakaś granica spoilera? Czy jest czas po którym można uznać, że coś już nie jest spoilerem i ktoś jest sobie winny, że nie grał? itd.

Intro/outro and background music by JFarenheit
Jingle by celestialghost8

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: