Ostre słowa i zbędne żarciki o EGS + Control, The Surge – Blogcast #53

Koniec plażowania! Wracamy przed mikrofony!

Jesteśmy! Po miesiącu urlopu od nagrywania, znów wspólnie z Toyem, przedstawiamy 53-ci odcinek RaczejKonsolowo Blogcastu. W nim ToyBlackHat najpierw opowie o swoich wrażeniach z Control, a więc świeżego tytułu od Remedy. Natomiast ja ogrywam właśnie The Surge i podziele się z wami moją opinię o tytule. Odcinek zamkniemy komentarzami do dwóch dram, które miały miejsce w sierpniu i rozgrzały do czerwoności reddita: sprawa Ooblets oraz Apex Legends VS gracze. Miłego!

PS. Linki przydatne przy temacie odcinka:
APEX Legends vs Gracze:
https://www.reddit.com/r/PS4/comments/cs29mj/apex_legends_devs_call_players_freeloaders/?utm_medium=android_app&utm_source=share https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-08-19-apex-legends-subreddit-descends-into-chaos-after-failed-attempt-to-smooth-over-iron-crown-backlash
Porównanie Epic Game Store vs Steam:
https://www.pcgamer.com/how-the-epic-games-store-compares-to-steam-right-now/ Podsumowanie wszystkiego o Ooblets w WzS: https://raczejkonsolowo.com/2019/08/25/wygrzebane-z-sieci-sierpien-2019/

Agenda odcinka

W CO GRALIŚMY?

(00:03:21) ToyBlackHat – Control (PS4) – świeżutki zakup (niemalże)premierowy i pierwsze wrażenia
(00:35:34) Germanos – The Surge (PS4) – wrażenia po 20h gry

TEMATY/NEWSY/PLOTECZKI/PYTANIA SPOŁECZNOŚCI

(01:39:32) Germanos: Gdy developerzy pękają? Dramy związane z ekskluzywnością Ooblets dla Epic Game Store oraz zbyt dużą ceną kosmetyków w Apex Legends i wściekłością graczy, że nazywa się ich dupkami…kiedy nimi akurat są.

Sound effects used in podcast: Christian DeTamble – http://therefactory.bplaced.net,
TheMindnaut – https://www.gamedevmarket.net/member/themindnaut/.
http://www.PlayOnLoop.com


Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, aby zgłosić do nas temat, zadać pytanie lub podzielić się komentarzem o odcinku. Czekamy na feedback!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

<span>%d</span> blogerów lubi to: