Wstydliwe gry i nadchodzące hity Sony + Sekiro, Enter the Gungeon i Parappa (z Devikitsu) – Blogcast #42

Wspólnie z Devikitsu gadamy o Sekiro, cholernie trudnym indie rougelike’u oraz jednej z ikon szaraka. Na dokładkę pytania społeczności.

Po raz drugi w historii podcastu witamy gościnnie Devikitsu, z którą nie będę rozmawiał o Japonii bezpośrednio, ale o tytule mocno z tym krajem związanym – Sekiro oczywiście. Agendę raczej zdominowałem, więc dalej pogadamy o Enter the Gungeon oraz Parappa the Rapper, a zakończymy odpowiadając na pytania z formularza kontaktowego: o gry, w które wstydzimy się grać oraz kilka opinii o nadchodzących tuzach Sony. Miłego słuchania.

Link do ściągnięcia odcinka.

Agenda odcinka

W CO GRALIŚMY?

(00:02:12) Germanos i Devikitsu – Sekiro (PS4)
(00:17:51) Germanos – Enter the Gungeon (PS4)
(00:28:04) Germanos – PaRappa the Rapper (PSP) + tańczące Persony od Devikitsu

TEMATY/NEWSY/PLOTECZKI/PYTANIA SPOŁECZNOŚCI

(00:39:19) Formularz kontaktowy (Poikao) –  Temat gier w które wstydzimy się przyznać, że gramy. Czy rusza was to, co „tru gejmerzy” o was powiedzą? Że np granie w minecraft to wiocha, JRPGi są dla prawiczków, a farming simulator jest dla owcojebców?
(00:49:18) Formularz kontaktowy (KraZisław) – Days gone, death stranding, tlou2… wielkie nadchodzące tuzy sony. jakieś pierwsze przemyślenia, opinie itp.


Sound effects used in podcast: Christian DeTamble – http://therefactory.bplaced.net,
TheMindnaut – https://www.gamedevmarket.net/member/themindnaut/.
http://www.PlayOnLoop.com


Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, aby zgłosić do nas temat, zadać pytanie lub podzielić się komentarzem o odcinku. Czekamy na feedback!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: