Germanos #AmA – RKP#38

Wyjątkowe okoliczności wymagają wyjątkowych środków. Dziś tylko ja, w odcinku solo.

Z powodu nieobecności ToyBlackHata, która (wszystko na to wskazuje) nie prędko się zmieni, postanowiłem poprosić was, słuchaczy o pytania do odcinka Ask me Anything. Nagranie takiego materiału jest trudniejsze niż się spodziewałem i chyba będzie to słychać. Mam jednak nadzieję, że taki substytut naszego normalnego nagrywania wam się spodoba, a następny odcinek nagramy już w dwójkę, z Toyem.

Link do ściągnięcia odcinka.

Agenda odcinkaW

PYTANIA (zachowano oryginalną pisownie)

00:01:50 – wymiot – Czy Jezus moglby przygotowac sobie burrito tak ostre, ze niebylby go w stanie samemu zjesc? prosze o smiertelnie powazna odpowiedz, bez heheszkow
00:03:19 – Myszak – „Jakie są twoje ulubione gatunki gier i jakie topowe produkcje jakie do tej pory ogrywałeś? Czy są jakieś gatunki których kompletnie nie trawisz czy nie przepadasz za nimi? Jak na przykład dla niektórych gry turowe/taktyczne są głupotą bo trzeba czekać aż przeciwnik po kolei ruszy się swoimi postaciami.”
00:10:14 – Aleks – Grał pan w Tibię za młodu?
00:10:35 – wymiot – Kiedy kolejne streamy w mycce i kecie? 🙂 ewentualnie jak sie zapatrujesz na kolejne elementy streamerskiej garderoby?
00:11:45 – Myszak – Pierwszy raz widziałem cię na pssite. Nie śledziłem każdego kroku ale wydaje mi się i tak też słyszałem że nagle odciąłeś się i zniknąłeś stamtąd nie wiadomo z jakiego powodu. Opowiedz jak to było. (Zaznaczam że podcastu słucham dopiero od odcinka o steamworld dig, a wcześniejszych nie nadrabiałem)
00:15:57 – wymiot – Jak wiadomo, jestes plejstejszun whore, czy jakby ci ktos sprezentowal inna konsole to gralbys z czystej przyzwoitosci, czy bys oddal menelom?
00:16:17 – Dariusz Vaderio Woźniak – Dla czego Xbox lepszy od PlayStation i czemu wspierasz gorszych ( z litości ) ?
00:23:21 – Myszak – Jakie tytuły masz na swojej kupce wstydu? Jakie z zaległości chcesz ograć a z jakimi się pogodziłeś że nie nadrobisz?
00:25:48 – Myszak – Jakie masz hobby poza grami?
00:27:20 – wymiot – Ile drzewa moglby wyrabac swistak, gdyby umial rabac drwa?
00:27:33 – Myszak – Czy słuchasz jakichś innych podcastów, zarówno o grach jak i poza growych? Jeśli tak to jakie?
00:29:47 – Myszak – Ostatnio wspominałeś że GTsport wciągnęło cię tak że będzie przez 14 dni tylko to odpalałeś. Jakie tytuły wcześniej cię pochłonęły w podobnym stopniu lub bardziej i na jak długo? Słyszałem z podcastu że Destiny 😉
00:35:14 – wymiot – Jaki pad, (kontroler generalnie, mozesz nawet powiedziec ze hotas jakis albo kierwa, nie tylko ta generacja) jest wedlug ciebie najwygodniejszy – protip: https://www.youtube.com/watch?v=shI6Vrbklds
00:37:40 – Myszak – „Jakie masz oczekiwania do następnej generacji konsol czy co tam mam zaserwują? Jakie dla ciebie są priorytety w nowych sprzętach? Co sądzisz o sytuacji gdy PS4 nie miała kilku funkcji na start (wydających się standardem z racji mocniejszego sprzętu) które miała PS3? Czy przy next-genach sytuacja może się powtórzyć? Nie wiem jak to było w zielonym obozie.”
00:46:54 – wymiot – Gdyby hitler dzisiaj stapal po ziemii, na jakiej konsoli (i dlaczego) by gral?

Sound effects used in podcast: Christian DeTamble – http://therefactory.bplaced.net,
TheMindnaut – https://www.gamedevmarket.net/member/themindnaut/.
http://www.PlayOnLoop.com


Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, aby zgłosić do nas temat, zadać pytanie lub podzielić się komentarzem o odcinku. Czekamy na feedback!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

<span>%d</span> blogerów lubi to: