Napośpiech, pudełka i kłótnia o dychę – RKP#31

Kolejny długi odcinek. Kilka gier. Dwa tematy. Jedna ostra wymiana zdań.

Po kolejnej przerwie wracamy z kolejnym odcinkiem i sytą agendą. Opowiem trochę o Battlefieldzie 1 i nowo-zakupionym Onrush. Natomiast Toy zakupił Fallout 76 na PS4, ale gra w Borderlands 2 – jedną z moich ulubionych gier. W drugiej części poruszamy temat podrzucony przez KraZisława, przez formularz kontaktowy oraz będę starał się wybronić z 9.5 dla Monster Huntera. Miłego słuchania!

Link do ściągnięcia odcinka

Agenda odcinka

INTRO (pitch agendy by ToyBlackHat, informacje o podcastcie i o blogu RaczejKonsolowo)

W CO GRALIŚMY?

(00:03:44) Ukończona kampania w Battlefield 1 (PS4)… – Germanos

(00:15:13) Fallout kupiony, a Toy gra w Borderlands 2 (PS4) – ToyBlackHat

(00:29:57) Zakup niespodzianka: Onrush (PS4)… – Germanos

TEMATY/NEWSY/PLOTECZKI

(00:47:15) KraZisław przez formularz kontaktowy: cyfra vs pudło – obiektywnie i subiektywnie, tak żebyście spojrzeli na temat od każdej strony a nie ino ze swojej pudełkowej perspektywy 😀


(01:12:37) Mini temat by ToyBlackHat: Dlaczego recenzenci nie dają 10/10 kontynuacjom gier, za sam fakt bycia kontynuacją i korzystania ze sprawdzonej i lubianej mechaniki ? Czy trzeba ulepszać coś co jest dobre (zazwyczaj psując), zeby recenzent był zadowolony ? Np. Case mobilnej gry Room 2. Oraz Bioshock 2.

OUTRO (01:34:45) (hasło na Discord, my w Social Media)

Sound effects used in podcast: Christian DeTamble – http://therefactory.bplaced.net, TheMindnaut – https://www.gamedevmarket.net/member/themindnaut/. http://www.PlayOnLoop.com


Zachęcamy do komentarzy pod wpisem. Serio dawajcie nam znać, co Wam się podoba, co nie w odcinkach. Jesteśmy dopiero na początku drogi z podcastem i prawdopodobnie robimy masę rzeczy „nie tak”. Czekamy na feedback.

donatebar2

Podobał ci się materiał? Możesz wesprzeć RaczejKonsolowo dowolną kwotą!

paypalbutton

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

<span>%d</span> blogerów lubi to: