Boskie press packi wojny – RKP#14

Idealny odcinek, żeby zrazić do siebie jeszcze więcej ludzi!

Nie trudno po wstępie zgadnąć, że dziś na odcinku będziemy mówić o temacie pobudzającym krążenie wśród „branży”. Będzie o press packach, ocenach krytyków i jak w tym wszystkim odnaleźć opinie dla siebie. O taki dobór tematów zadbał ToyBlackHat, natomiast mi udało się chwilę pograć w przyjemnego indyka dla 4 osób kanapowo. Miłego słuchania!

Link do słuchania w przeglądarce | Link do ściągnięcia odcinka


1. Przywitanie

 • ToyBlackHat
 • Germanos

2. Ogłoszenia

Gdzie nas słuchać:

Co na blogu:

3. Startujemy

Germanos:

 • (00:02:38) Lovers in a Dangerous Spacetime (PS4)

4. Temat(y) odcinka – przygotowane przez ToyBlackHat:

 • (00:13:00) 2K pracuje nad nowym Bioshockiem
 • (00:20:25) Sroga premiera God of War w oczach krytyków
 • (00:29:20) Dlaczego ludzie nie zgadzają się z krytyką gamingową? Cooldan – czy recenzje maja sens w dobie Social mediów? 😉 https://twitter.com/cooldanpl/status/985125314677309440 Jak podejmować decyzje o zakupie gry ? 😉 Czy press packi maja być elitarne, premiumowe ;)?

5. Pożegnanie

 • Zapraszam na blog
 • Gdzie i za co można nas złapać?
 • Do usłyszenia

Intro and Outro by Arcade High „Outrun This!”.


Zachęcamy do komentarzy pod wpisem. Serio dawajcie nam znać, co Wam się podoba, co nie w odcinkach. Jesteśmy dopiero na początku drogi z podcastem i prawdopodobnie robimy masę rzeczy „nie tak”. Czekamy na feedback.

2 myśli na temat “Boskie press packi wojny – RKP#14

 1. Presspacki nie interesują mnie, nie obserwuje branży branżuni czy jakkolwiek sarkastycznie byśmy naszego rynku nie nazwali. jednak zdrowy rozsądek podpowiada mi, że jeśli ktoś się z taką promka czy press kitem obnosi się i spuszcza się nad nimi na twitterach czy innych facebookach to wygląda to conajmniej podejrzanie 🙂
  Co do wyboru gier – głównie sam, ewentualnie na podstawie opinii mojego kumpla – gust growy mamy podobny i jeśli on mówi że warto w jakąś grę zagrać, to wiem że warto. Pozatym, to recki na pssite (czy w momencie pisania tego komenta neosite) traktuję jako opiniotwórcze – np. ostatnio nie mając żadnej sympatii do serii GOW, recka Musiola była tym co przesądziło o tym że nowemu GoWowi dam kiedyś szansę. Czasem podejrzę jeszcze tylko oceny na innych serwisach. Jestem już na tyle „dojrzałym” graczem – jak to Germanos fajnie określił – że dobrze wiem co chcę kupić. Nowe marki czy serie, to jednak dalej dla mnie pole minowe 😀 albo urwie mi jaja, albo nie.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

<span>%d</span> blogerów lubi to: