Hello World!

Takim pozdrowieniem rozpoczyna się każda przygoda programisty z nową technologią i takim wpisem pojawiamy się w sieci. Również i dla nas jest to nowe wyzwanie, więc idealnie wpasowuje się w pierwszy post blogu – witajcie!

Jesteśmy dwójką zapalonych graczy, których znajomość sięga czasów, gdy na konsolach online grało z dwadzieścia osób w Polsce, a możliwe było to jedynie poprzez montaż specjalnych adapterów na tyle PlayStation 2. Poprzez blog chcemy wyrażać jak wiele gierki dla nas znaczą. Opinie, recenzje, komentarze rzeczy dziejących się w branży. Nie mamy jeszcze dokładnego planu na całokształt RaczejKonsolowo i prawdopodobnie jeszcze przez dłuższy czas będziemy go kompletować. W głowach rodzą nam się różne pomysły, choć jest za wcześnie na ich publikację. Mamy nadzieję, że znajdą się osoby, chętne do czytania naszych wypocin, dyskusji w komentarzach i dzielenia się z nami opiniami o blogu.

Ponieważ RaczejKonsolowo traktujemy jako formę wyrażania siebie, całkowicie dla frajdy, a nie element życia zawodowo-prywatnego, zrobimy wszystko z naszej strony, aby być jak najbardziej regularnymi w publikowaniu kolejnych tekstów. Mamy swoje zawody, domy, rodziny i gaming traktujemy w 100% jako pasję. Liczymy zatem, że wybaczycie ewentualne przestoje i wrócicie gdy już coś nowego się na blogu pojawi. Nie ukrywamy również, że zarówno ja, jak i neo_angin jesteśmy bardzo związani emocjonalnie z jedną marką świata konsolowego, jednak myślę, że obaj nie wpisujemy się w wzorową definicję fanboya. Zdarza nam się rechotać z wpadek konkurencji, ale raczej nie dyskryminujemy nikogo za wybór tej czy innej platformy…no chyba, że mobile – to się nie godzi po prostu.

Więcej o nas możecie przeczytać na podstronie O nas, do której macie dostęp poprzez powyższe menu. Zachęcamy Was również do dawania nam feedbacku poprzez Kontakt. Za wszelkie komentarze już teraz dziękujemy i zapraszamy już niedługo na pierwsze teksty*.

Zatem do zobaczenia! Wciskamy START!

*jeśli wierzyć plotkom będą to recenzje z PSSite przenoszone w remasterowanej formie

Obrazek w nagłówku: nailz-dx

9 myśli na temat “Hello World!

  1. Za nami niemalże pierwszy tydzień, ale zdążyłeś, spokojnie. Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego lokum, stąd teksty już gdzie widziane 🙂 Przyszły tydzień powinien przynieść już coś nowego + kolejne przenosiny.

   Polubienie

  1. Dzięki KraZisław. Mam nadzieję, że teksty będą się podobać, nakłonią do sprawdzenia jakiegoś tytułu lub zachęcą do dyskusji ^^

   Polubienie

  1. Start już za nami 😉 Niedługo koniec przenosin w PSSite, więc cokolwiek będzie się pojawiać będzie świeże, chrupiące i cieplutkie jak bułeczki z Lidla o 8 rano ^^

   Polubienie

 1. Wpadłem z ciekawości zobaczyć ^^, będę zaglądał tu od czasu do czasu. Planujecie zamieszczać głównie recenzje czy jakieś luźne teksty, przemyślenia też się będą pojawiać ?

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: